Драги будући средњошколци, поштовани родитељи,
Желимо вам успешан завршетак основног образовања и позивамо вас да нас у току наредног периода посетите и распитате се о свему што вас занима поводом избора ваше будуће школе или школе вашег детета. Отворена врата за све заинтересоване осмаке и њихове родитеље биће организована сваког петка, почев од 17.05, у периоду од 10 до 14 часова. Дођите да попричамо о потребама, жељама и плановима које имате. Сваког петка ће наш Тим за промоцију школе бити спреман да одговори на свако ваше питање. Чланови овог тима су професорке економске групе предмета: Гордана Николић, Весна Ђорђевић и Јулијана Банковић. Уколико имате недоумице у вези са избором образовног профила, компетенцијама и вештинама које стичете у оквиру сваког од њих, могућностима за наставак школовања, наше колегинице ће се потрудити да вам помогну да донесете најбољу одлуку. Очекујемо вас!